Gizlilik Sözleşmesi

AKSESUARIM.COM, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, yaş, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir.
 
AKSESUARIM.COM' da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece sitemiz bünyesinde kullanılmaktadır.
 
Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler AKSESUARIM.COM tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.
 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Siparişinizi tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızdan saklanmamaktadır. 
Bizlere her zaman aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirisiniz.
 
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
AKSESUARIM.COM’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümde "Üyelik Bilgileri Güncelleme" alanında "Reklam ve duyuru e-postalarını almak istiyorum" seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
 
AKSESUARIM.COM TAKI VE AKSESUAR DÜNYASI
 
Adres: Merkez Mh. Marmara Cd. Bekir Aşçı İş Mrk. No:10/111 Avcılar/İSTANBUL
Telefon:+90 (212) 590 20 95
Eposta: info@aksesuarim.com